Trenere og støtteapparat 2018

Postet av Åsgårdstrand IF den 17. Jan 2018

Her er oppdatert oversikt over trenere, lagledere og foreldrekontakter for hele fotballgruppa i ÅIF for 2018.

Navn

Lag

Rolle

E-post

Telefon

Fotball

 

 

 

 

Markus Aasland

Senior A-lag

Trener

markusaasland22@hotmail.com

40458752

Torjus Næss

Senior Rekr.

Trener/Lagleder

torjus.naess@outlook.com

99327094

Anne Tanum

Damelaget

Trener

atanum@hotmail.com

90764969

Robert Jacobsen

Damelaget

Lagleder

robejaco@online.no

95067177

Willy Nilsen

Veteranlag

Trener

willy.nilsen@skagerakenergi.no

92208025

Hans Hjelmtvedt

Veteranlag

Lagleder

hans.hjelmtvedt@yahoo.com

41695000

Tom Brunstad

G16

Trener/lagleder

tom.i.brunstad@exxonmobil.com

91105320

Terje Simonsen

G16

Foreldrekontakt

terje@gurusoft.no

99245898

Siv Therese Andersen

G14

Lagleder

siv.therese@gmail.com

92299710

Richard Arnesen    G14Trener
ric-arn@online.no
92832781

Sander Delviken

G11

Trener

sanderdelviken@gmail.com

46917526

Håkon Bærland

G11

Trener/lagleder

ha-baerl@online.no

92212179

Anita Eggen Skog

G11

Foreldrekontakt

anita.skog@gmail.com

91754186

Robin Christensen

G10

Trener

snekker@robinchr.no

93219851

Kristen Brunstad

G10

Trener

kristen.brunstad@hotmail.com

40532583

Anders Borgen

G10

Hjelpetrener

anders.borgen.1972@gmail.com

95039590

Susanne Høstvang

G10

Foreldrekontakt

sushoest@online.no

45286978

Eivind Andersen

G9

Trener/lagleder

eivind.andersen@nih.no

91825634

Stian Nilsen

G9

Trener

stian@bmnilsen.no

95935930

Aksel Stangeby

G9

Trener

aksel-fotball@hotmail.com

40049967

Magnus Skulstad-Johnsen

G9

Foreldrekontakt

mag.johnsen@gmail.com

92023343

Frank Larsen

G8

Trener

franklar55@hotmail.com

95238114

Christoffer Larsen

G8

Ass.trener

christofferlarsen@lovenskiold.no

93629746

Robin Christensen

G8

Ass.trener

snekker@robinchr.no

93219851

Marius Nietschke

G8

Foreldrekontakt

marntschke@hotmail.com

92036830

Linda Kragstad

J8

Foreldrekontakt

lindakragstad@hotmail.com

90511964

Jim Arnesen

J8

Trener

jimarnesen@gmail .com

98664200

Ragnhild Kvarberg Hjelle

J8

Lagleder

rkvarberg@yahoo.no

47252870

Tormod Spangelo

J7

Trener

tormod.spangelo@gmail.com

94163036

Clement larsen

J7

Trener

clementlarsen3@hotmail.com

92231454

Espen Fevang

J7

Lagleder

espenfevang@gmail.com

97715886

Hanne-Marte Thoresen

G7

Foreldrekontakt

marte.lien@gmail.com

92843787

Lise Nilsen

G7

Lagleder

lisecath@yahoo.com

93062624

Magnus Skulstad-Johnsen

G7

Trener

mag.johnsen@gmail.com

92023343

Simon Sperre

G7

Trener

simonsperre@live.no

45208775

Jim Arnesen

G5/6

Trener

jimarnesen@gmail .com

98664200

Kari Rød Aakre

G5/6

Foreldrekontakt

kraakre@homail.com

40039982




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline