Styret


ÅIF hovedstyret

Mail: hovedstyret@aaif.no (For evt. spørsmål/henvendelser om noe i Åsgårdstrand IF er dette mailadressen å bruke.

              

Leder

Kari Aakre   - kraakre@hotmail.com 

Nestleder

Willy Nilsen      - Willy.Nilsen@skagerakenergi.no         

Økonomi

Nils Wiersdalen  - nils@b-w.no 

Sekretær

Esben Sand Aasen   - eaasen1989@gmail.com 

Styremedlem


Styremedlem 

Medhi Izadifar   - g.mehdi.izadifar@gmail.com 

Styremedlem (fotball)
Torjus Næss    - torjus.naess@outlook.com 
Styremedlem (allidrett):
Stian Nilsen/Ragnhild Kvarberg  - stian@bmnilsen.no  rkvarberg@yahoo.no 


 

Daglig leder i ÅIF: Oddvar Thuve 

Oddvar.Thuve@hotmail.com 

Arbeidsgruppe ÅIF Fotball

Mail: fotball@aaif.no (Bruk for evt. spørsmål/hendvendesler som angår fotballgruppa og det sportslige. Så sendes de videre til riktig person som vil gi deg svar). 

                

Leder

Torjus Næss      - torjus.naess@outlook.com 

Sekretær

Anne Tanum  - atanum@hotmail.com 

Fiks ansvarlig

Hans Otto Tveiten - otto-tve@online.no 

Overgangsansvarlig

Hans Otto Tveiten  - otto-tve@online.no 

Materialforvalter

Tom Brunstad  - tom.i.brunstad@gmail.com 

Banedisponering

Knut Torget  

Sportslig leder seniorfotball

Markus Aasland markusaasland22@hotmail.com 

Sportslig leder junior- og barnefotballJan Broms             - jan.broms@gjengangeren.no 

Ansvarlig "Jenteløftet" 

Tormod Spangelo - tormod.spangelo@gmail.com 


I tillegg kommer:


    

Kiosk ansvarlig

Aashild Skulstad Hansen/    

Lise K. Sæbø 

Driftsansvarlig

Richard Arnesen 

Utleie av klubbhuset

Oddvar Thuve - 91737205 - Oddvar.Thuve@hotmail.com 




Valg av valgkomité for neste års styre


Ove Lysell         Velges for 2 år

Willy Nilsen      Velges for 2 år

Stian Nilsen      Velges for 2 år

Powered by: Bloc